Masáže


Masáž rekreační (rekondiční)
Slouží především k urychlení odstraňování únavy, k osvěžení a posílení organismu. Zaměřuje se  především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou svaly nohou, rukou, zad a šíjové svaly.

Masáž regenerační (relaxační) Je zaměřená na celkové uvolnění a zklidnění organismu, relaxaci a harmonizaci psychické a duševní pohody. Je pomalá, jemná, používají se vonné  bylinné oleje.

Masáž lávovými kameny Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů, vůni aromatického oleje a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku, proto se právem řadí mezi královny masáží.

Baňkování Jedná se o metodu podtlakové masáže, která je stará asi 5,5 tisíce let. O jejich léčebném využití se zmiňuje i Hippokrates.

Gua Sha (kua ša) Jedná se o techniku, která je podobná baňkové masáži, ale místo baněk se používá vhodně upravená destička.

Masáže pro těhotné Zmírňují obtíže, které se objevují v těhotenství a navíc jsou skvělým způsobem relaxace a harmonizace budoucí maminky.

Indická  masáž hlavy a antistresová masáž Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále zvyšuje a zapříčiňuje spoustu  zdravotních problémů. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.